Volejbalistky Šternberka byly na turnaji v Praze třetí, připsaly si skalp Frýdku-Místku

8.10.2013

Poslední turnajovou prověrku před blížícím se začátkem nového soutěžního ročníku absolvovaly o uplynulém víkendu volejbalistky Sokola Šternberk. Na pražském Olympu skončily třetí, když v posledním utkání porazily svého sokolského rivala Frýdek-Místek 3:1.

Více...
Posílené Šternberanky chtějí do play-off z výhodné pozice, šanci opět dostanou mladé hráčky

7.10.2013

Celkem osm zajímavých nových jmen se objevilo během společné letní přípravy v tradičně spojeném kádru extraligových volejbalistek Univerzity Palackého Olomouc a Sokola Šternberk. A oba posílené týmy tak myslí na startu nové sezony vysoko: Olomoučanky by chtěly minimálně obhájit ligový bronz, Šternberk tentokrát vyhlašuje místo snahy o bezproblémovou záchranu útok na nadějnou pozici pro play-off.

Více...
Výstava ve Vlastivědném muzeu představuje historii ženského volejbalu na střední Moravě

2.10.2013

Všichni příznivci středomoravského ženského volejbalu jsou co nejsrdečněji zváni na výstavu 60 let ženského volejbalu v Olomouci, kterou hostí Vlastivědné muzeum v Olomouci. K vidění jsou také zajímavosti z dějin TJ Sokol Šternberk. Expozice je ke zhlédnutí do letošního 3. listopadu. Fotogalerii ze slavnostní vernisáže naleznete zde.

Volejbalistky Sokola byly na turnaji v Mozyru druhé, Olomouc v Baranoviči třetí

24.9.2013

Na dlouhou cestu na turnaje v běloruských městech Baranoviči a Mozyr vyrazily v polovině minulého týdne společně volejbalistky Univerzity Palackého Olomouc a Sokola Šternberk. Po více než tisícikilometrové pouti čekaly oba celky shodně zápasy se třemi protivníky. Sokol se díky dvěma výhrám radoval v Mozyru z druhého místa, vysokoškolačky uspěly jednou a skončily v Baranoviči třetí.


Více...
Šternberanky byly na turnaji O pohár rektora UP druhé, ve finále nestačily na domácí Olomouc

9.9.2013

Ryze hanácké vyvrcholení měl jubilejní 25. ročník mezinárodního turnaje volejbalistek O pohár rektora Univerzity Palackého. V jeho finále porazily domácí vysokoškolačky družstvo Sokola Šternberk hladce 3:0 a zopakovaly tak své loňské prvenství. Třetí skončil v univerzitní sportovní hale na Lazcích stejně jako vloni pražský Olymp.

 

Více...