Už 16. října se rozběhne program nové sezony v extralize volejbalistek. Kluby SK UP Olomouc a TJ Sokol Šternberk opět před nadcházejícím ročníkem připravily pro své příznivce společné permanentní vstupenky na domácí zápasy obou svých ženských extraligových družstev. Permanentky stojí 350 korun a platí na všech domácích utkáních Olomoučanek i Šternberanek v sezoně – tedy na extraligu, Český pohár i evropské pohárové soutěže. Navíc pro držitele permanentních vstupenek jsou opět připraveny zajímavé soutěže; podrobnosti budou vyhlášeny na domácích zápasech obou týmů, k tomu sledujte i tyto webové stránky.
Permanentky na sezonu 2014/2015 můžete zakoupit u pánů Jiřího Teplého (tel.: 604 214 849) a Jana Drešla (tel.: 731 028 778) a také na pokladnách při vstupu do haly Univerzity Palackého v Olomouci a Ecce Homo ve Šternberku během domácích zápasů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>